Skip to content Skip to footer

Ücretsiz Saç Analizi

  Aklınıza takılan bir şey mi var? Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin, saç ekimi ile alakalı her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Maksimum Greft
  Mükemmel Sonuçlar

  Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur. Saç kökünün artık aktif olmadığı, saçsızlığın oluştuğu alanlara sağlıklı saç köklerinin mikro cerrahi yöntemlerle nakledilmesi işlemine saç ekimi adı verilmektedir.

  Slide
  DHI SAÇ EKİMİ

  Dhi saç ekimi (traşsız saç ekimi) halk dilinde kalem tekniği diye de bilinen saç ekimi uygulamasıdır. Dhi saç ekimi (traşsız saç ekimi) tekniğini diğer saç ekim tekniklerinden ayıran belirli noktalar vardır.

  SAPPHIRE SAÇ EKİMİ

  Safir, yeryüzünde bulunan sağlam, keskin ve pürüzsüz yapısı ile özel bir elementtir. Saç kanallarının açılmasında özel işlenmiş safir bıçakların kullanılmasıyla Sapphire bıçak FUE tekniğinde uygulanmaya başlandı.

  FUE SAÇ EKİMİ

  Zarar gören saçlar belirli bir süre sonra kırılmaya ve dökülmeye başlar. Saç dökülmesi genetik olabileceği gibi günlük yaşantımızın getirdiği etkenler ile de yaşanabilir. Stres saç dökülmesini tetikleyebilmektedir.

  SAÇ, BIYIK ve SAKAL EKİMİ

  FUE, saç ekiminde en bilinen ve en sık tercih edilen tekniklerden biridir. Hastanın tüm saçları 3mm uzunluğunda olacak şekilde kısaltıldıktan sonra donör bölge lokal anestezi ile uyuşturulur.

  Ücretsiz Saç Analizi

   Aklınıza takılan bir şey mi var? Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin, saç ekimi ile alakalı her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

   FUE Saç Ekimi
   Sapphire Saç Ekimi
   FUE Saç Ekimi
   Skar, Saç, Bıyık, Sakal Ekimi
   DHI Saç Ekimi

   7/24 ÇAĞRI

   444 9 949

   KONUM

   Süleyman Demirel Caddesi No:34 Esenkent Esenyurt/İstanbul

   İLETİŞİM

   Telefon: 0 549 532 33 16
   Mail: [email protected]